UA EN

Про компанію

Компанія ввела в експлуатацію новий завод, аналогів якому немає ще в Україні. Мета нового заводу - організувати безвідходне високоавтоматизоване сучасне виробництво аналогів якому немає ще в Україні.

Завод знаходиться в 25 км від Чернігів в смт. Седнів Чернігівського району Чернігівської області. Завод виробляє картопляний нативний крохмаль, сухе картопляне пюре, сухе горохового пюре. Також на заводі встановлена ​​лінія по виробництву декстрину, кукурудзяної і пшеничної крупи. Цех модифікованого крохмалю випускає 20 тонн продукції на добу.

На території заводу знаходяться зернові склади і картоплесховища.

На прилеглих землях компанія вирощує картоплю, бобові, олійні, які переробляються на заводі. Таким чином створено замкнутий цикл виробництвоа поле - завод.

Компанія самостійно забезпечує себе сировиною, а також закуповує на постійній основі - картоплю. На підприємстві працюють атестовані виробничо-технічні лабораторії. Сировина, яка надходить до заводу і готова продукція проходять ретельний контроль за якістю на відповідність затвердженим стандартам.

Лабораторія має свідоцтво про атестацію №А13-228 від 30.07.13г., видане Українським державним центром УДУС на відповідність критеріям атестації і атестована на проведення вимірювань та показників об'єктів відповідно до галузі атестації.